| claudiu1234512345 a întrebat:

De 2 saptamani nu imi mai merge id de mess.Cand ma conectez imi apare,, There might be a problem with your connection.Make sure your computer is connected to the internet.Click the troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem". Netul imi merge nu am probleme cu el dar mess`ul NU.Ce trebuie se fac? FUNDAAA

3 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Buna! Si eu am avut aceeasi problema. Verifica te rog daca ora si data sunt setate bine. La mine data nu era buna. Sper ca te-am ajutat
O zi buna! :*

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Eu dadeam pe troubleshoot si asteptam si daca nu imi mergea sa-mi bai id-ul inchideam calculatorul si il porneam si incercam sa-mi bai id-ul din nou.