| Ellu18 a întrebat:

Help! cand vreau sa intru pe messenger imi da"we can't sign to yahoo messenger.there might be a problem with your internet connection.make sure your computer is connected to the internet.click trubleshoot to begin a series of testes to try to diagnose the connection problem.si nu am nicio problema cu netul ..ma gandeam ca a incercat cineva sa mi sparga parola.dar nu cred azi am descarcat messenger11 si messenger11.5 si tot nu mergesad dau Funada!

3 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Pai,prima data verifica-ti conexiunea la internet sau verifica-ti anti-virusul/firewall-ul, deoarece s-ar putea sa itit blocheze Messenger-ul.

Succes!

| Ellu18 explică (pentru Lumine):

Nu am antivirus.iar cand mi am instalat windows-ul nu cred ca am mai dat protecti de la windows sau asa ceva.sa fie din cauza asta?

| predator64 a răspuns:

Am mai patit si eu,inchide mess, de la toolbar, click dreapta pe mess si dai EXIT, apoi mai incearca o data, mie asa mi-a mers