| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma mai lasa sa imi sterg intrebarile, nu de alta dar cand am venit prima oara pe TPU eram o idioata ma fac de ras cu intrebarile alea, puteti sa radeti cat vreti de intrebarile alea cand le vedeti dar trebuie sa le sterg cumva si vad ca nu mai scrie acolo "sterge"...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ba, scrie. Încearcă acum! Poate a fost doar o eroare de moment.

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ti-am citit intrebarile si nu inteleg dc spui ca te faci de ras cu ele? eu nu am gasit nimic de care sa rad sau sa te batjocoresc pentru o intrebare pusa de tine, adica sunt niste intrebari in regula, chiar vazute de multe ori pe TPU, nu ai dc sa-ti fie rusine, aici fiecare isi exprima sentimentele, si iti spun sincer ca doar idiotii o sa rada de tinewinking
Plus ca am vazut ca ai destule raspunsuri, deci... dc ar rade cineva de tinestraight face

| push2gl a răspuns:

Cum sterg o intrebare pe TPU?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, sectiunea 'Intrebarile mele'. In fiecare zi poti sterge maxim 10 intrebari si vei primi un e-mail pentru confirmarea actiunii. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont.

Intrebarile care nu au raspunsuri sunt sterse complet de pe site, in vreme ce intrebarile care au raspunsuri sunt anonimizate (nu mai sunt alocate respectivului utilizator), din motive de echitate (alti utilizatori TPU au depus efort sa raspunda).

| BubbleShoot a răspuns:

Pai dai sterge si zice sa confirmi stergerea pe e-mail.si intri pe email si acolo o sa primesti un mesaj cu un link si dai acolo si gata ai sters o intrebare funda?