| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a doua oara intreb.
De ce nu ne putem sterge intrebarile/raspunsurile fara sa trimitem mail? La mine e problema, am mai incercat sa sterg ceva, acum doua zile si nici acum nu mi-a venit mailurile.
Care-i motivul ala logic si foarte inteligent?

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Procesul pentru stergerea unei intrebari sau a unui raspuns implica si un pas de confirmare, tocmai de aceea solicitam accesarea unui link din e-mail.
Am observat ca mail-urile ajung fara intarziere pe adresele de gmail, spre deosebire de yahoo.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Da, dar de ce sa nu le stergem direct si simplu, sa fie un buton in dreapta lor?

Maui - YouTube

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te cred, lenea e cucoana mare dar trebuie sa urmam regulamentul daca nu vrem sa fim batuti la poponeata cu exmatriculareaaa

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

Am considerat ca acest pas de confirmare este necesar. Pe langa faptul ca iti ofera ocazia sa te razgandesti oricand, este si o metoda de securitate, astfel incat altcineva sa nu iti poata sterge cu usurinta postarile, daca reuseste sa aiba acces la contul tau.

Alexandra - TPU

| Userses a răspuns (pentru TPU.ro):

Daca are altcineva acces la cont, ii poate schimba cu usurinta email-ul cu altul, deci apa de ploaie.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eu am sters si a mers, dar vad ca sunt ceva probleme momentan, ieri de exemplu nu a avut acces nimeni la site..trimite un mesaj adminilor si vezi ce raspuns primestihappy
O zi minunata sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui ca aceasta "facilitate" sa fie eliminata definitiv.Fiecare utilizator sa isi asume raspunderea pentru ceea ce posteaza.Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat