| cinderellaindreams a întrebat:

De curand am trimis o scrisoare pe yahoo si as vrea sa stiu, cum pot afla daca scrisoarea a fost citita?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Sper ca te referi la e-mail.
www.videotutorial.ro/? tag=cum-aflu-daca-mail-ul-trimis-a-fost-citit
www.easykey.net/email-tips/how-can-i-know-has-my-email-been-read
answers.yahoo.com/question/index?qid=20080211125615AAEmyRF - la acesta, al treilea, ce te intereseaza pe tine este acolo unde spune " other free programs", unde incepe cu www.spypig.com. Succes!

0 răspunsuri:
Întrebări recente