| aleleale a întrebat:

Ceau. Am si eu o intrebare, vreau sa trimit o scrisoare in Franta. nu am trimis niciodata si nu stiu cum sa procedez. Apropo vreau sa stiu totul dar exact exact cum sa fac, unde sa merg, cum sa lipesc, ce sa lipesc etc. Si in cat timp ajunge la destinator. Si vreau sa stiu daca stiti cat m-ar costa scrisoarea. Am nevoie de raspunsuri cat mai curand. Va rog sad

Răspuns Câştigător
| Visitor a răspuns:

Eu tot nu stiu dar te-as sfatui sa scrii scrisoare si te duci la posta si rogi pe cineva de acolo sa te ajute(faa asa niste ochisori nevinovati de bebelus
cind o/il rogi)

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Te duci la posta si acolo iti zice cum trebuie procedat