| urmommy928 a întrebat:

Buna TPU! Am trimis o scrisoare la cineva la penitenciar, dar nu stiu sigur, va primi scrisoarea detinutul si in cat timp?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

O va primi doar daca este cuminte, ca de-i pedepsit este inschis la "beci" si pana nu iese, nu va primi nimic.

| urmommy928 explică (pentru Violleta2022):

Am inteleslaughing) multumesc frumos! si stiti cumva cand o va primi? maine se face o saptamana de cand am trimis-o

| Violleta2022 a răspuns (pentru urmommy928):

Asta chiar nu-ti va spune nimeni, fiindca acest lucru este tinut secret in puscarie.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O primeste, de ce sa nu o primeasca.