| malina1922 a întrebat:

De fiecare data cand mi-am incarcat telefonul cu 5 euro imi activam optiunea cu 2000 de minute/sms-uri si 100 minute internationale, cand mai aveam inca 3 sau 4 zile pana sa-mi expire optiunea mi le dubla si imi dadea din nou acele minute. Acuma mai am inca 3 saptamani pana imi expira minutele si mai am putine. Si de data aceasta o sa mi le dubleze cu cateva zile inainte sa-mi expire? Sau cand mi le dubleaza?

FUNDA cine ma poate ajuta! Multumesccc!

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

De indata ce ai activat optiunea!
Merit funda?

| malina1922 explică (pentru stlucian):

Cand am activat optiunea nu mi-a dublat minutele. Cealalta data cand mi-am reincarcat dupa vreo 3 sau 4 zile inainte sa-mi expire mi le-au dublat.

| stlucian a răspuns (pentru malina1922):

Atunci nu-ti ramane decat sa te lamureasca cei de la relatii cu clientii.Suna la ei ca e gratuit si sunt interesati sa te lamureasca in orice problema! Bafta si"dublare imediata" happy

PS: S-ar putea sa astepti ceva timp(sa asculti o melodie inervanta)dar ai rabdare, ca intra mai greu la cei fara abonament! Succes! thumbs up