| AngiiiBlake a întrebat:

Hei kiss Mi-am reincarcat in decembrie cartela cu 2000 minute/mesaje in retea + 100 minute/mesaje nationale/internationale pe ORANGE. Inainte de a reincarca, am folosit reincarcarea de rezerva. Si ar trebui sa primesc optiunea cadou, nu? Alte 2000 minute +100 minute. Peste cateva zile imi expira optiunea, si mai am -100 minute si nu mi-au dat inca. Care ma lamureste?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
daca consumi resursele inainte de 30 de zile, vei primi cadou resursele optiunii. Insa, acest bonus se acorda o singura data si se activeaza in momentul in care din resursele tale mai raman mai putin de 5 minute/sms.
O zi buna,
Orange helpers

6 răspunsuri:
| iona19 a răspuns:

Poti primi optiunea inca odata..acum cand iti expira.gratuit

| AngiiiBlake explică (pentru iona19):

Asta stiu, dar inca nu mi-a dat-o! Unei colege i-a dat optiunea cand mai avea 300 de minute, iar eu am mai putin de 100.

| iona19 a răspuns (pentru AngiiiBlake):

Poate nu la toti la da la fel...

| onykka a răspuns:

Buna vezi ca daca nu iti arata minutele tu le ai inca si le poti folosi si mai este un lucru la caretela Orange cand iti activezi creditul de rezerva ti-l ia automat cand ai credit

| AngiiiBlake explică (pentru onykka):

Asta stiu, dar mi-am activat minutele direct. Si nu au apucat sa-mi ia din credit. Iar azi cand imi expira optiunea, mi-au dat 2000 minute cadou, insa imi scrie ca doar azi imi sunt valabile oh go on.

| onykka a răspuns (pentru AngiiiBlake):

Cine stie poate asaa e optiunea si eu am avut si tot la fel mi-a zis dar a doua zi a mers sa sun