| anonim_4396 a întrebat:

De Halloween vreau sa ma imbrac in vampir big grin Acum sa stiti ca nu imi plac rochiile sau fustele si mai bine imi iau pantaloni lungi. Imi cumpar colti, machiaj negru, pudra alba ( sa arat la fata ca un vampir), insa mai am nevoie si de haine. happy Deci, ce haine imi pot cumpara sa arat ca un vampir? (Am mai spus, am nevoie de pantaloni big grin ) Dau funda la cea mai buna idee care am s-o aplic. Si pot sa cumpar de pe net acele haine, doar dati-mi linkul. fundita love struck

Răspuns Câştigător
| alexutadraguta a răspuns:

Valentina ia-ti pantaloni negri si o bluza neagra.Dar ai nevoie si de o pelerina pantofi negri cu toc depinde cati ani ai. Poti cumpara toate acestea de la http://www.google.ro/......http?/url

3 răspunsuri:
| sorinL1 a răspuns:

Cel mai ok ar fi daca ai face rost de un palton, lung, negru si o pereche de pantaloni de costum. Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,poti lua pantaloni lungi si negri si ar veni bine daca ai lua si o pelerina neagra, iar ca bluza, sa fie una rosie.Parerea mea.

| FaithAndHope a răspuns:

Mersi de pareri happy Mai astept pareri! love struck