| Tourniquet a întrebat:

Hello, TPU! Maine facem serbare de Halloween la scoala. Vreau sa ma imbrac in vampir, imi iau niste cizme negre, colanti negrii luciosi, o bluza cu maneca lunga neagra cu un guler inalt, mantie neagra cu dungi albe. Ma machiez cu pudra foarte alba, fond de ten deschis, creion negru pe ochi, putin fard negru, rimel si ruj rosu.
1.Va place? Credeti ca este ok?
2. Unde pot gasi colti de vampiri? (stau in Bucuresti, sector 6, Militari)
REPEDE! Pana maine dimineata.

Thanks.;*

1 răspuns:
| BossBengos a răspuns:

Ti faci tu din plastic