| ingerashpierduth a întrebat:

de o vreme nu am mai avut semnal pe telefon asa ca mi-am facut inlocuire de SIM.Problema este ca inainte mi-am mutat toate numerele de pe Sim pe telefon dar am 2 numere care chiar daca imi apar in agenda telefonica daca ma suna sau daca sun eu imi apar cu numar necunoscut.Am incercat si l`am ster din agenda apoi le-am salvat iar dar tot nu merge. Leam copiat si in telefon din nou dar tot nimic.Ce sa fac?happy

1 răspuns:
| madddd a răspuns:

Si eu am avut problema asta si am realizat ca depinde de ce cartela folosesti:
1. Vodafone - semnal 0
2. Orange cu o liniuta mai mult
3. Cosmote - la maxim sau pe aproape

Sper ca te-am ajutat!