| CookieMonsterRawr a întrebat:

deci, mare nevoie de ajutor. Am un NOKIA 2330, si acum, mi-am reincarcat cartela, si am primit ci 15 MB, dar, mie nu imi merge, adica, intru >>MeniuInternetHome, dar cand dau la home imi spune asa " Abonati-va intai la pachetele de date" Cum ma abinez? ajutati-ma va rog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| fulgerul a răspuns:

Suna la operator, cerei setarile pentru. modelul de tel.Cand primesti setarile, salveaza-le, inchide si redeschide tel.Simplu si la fix! Bafta, e usor!

| CookieMonsterRawr explică (pentru fulgerul):

Si la ce numar trebuie sa sun?laughing

4 răspunsuri:
| Zambete89 a răspuns:

Trebuie sa setezi telefonul

| fulgerul a răspuns:

Pai nu stiu in ce retea esti!

| CookieMonsterRawr explică (pentru fulgerul):

Lasa.am gasit numarul, am sunat si m-au ajutat cei de acolo. mersi mult :*