| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

Buna dimineata TPU, am si eu o problema cu un joc si anume Counter Strike Global Offensive. Deci intru in joc apoi cand intru pe un server se misca de parca ar fi lag desi nu e, ori ma scoate afara din joc si imi apare ceva de genul Has stop working. Am cerintele necesare pentru acest joc. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Motanul15 a răspuns:

Verifica cerintele si ce pc ai

| AAALEXAAANDRUUU explică (pentru Motanul15):

Tocmai ce am spus ca am cerintele necesare pentru joc.

| Motanul15 a răspuns:

Poftim incerca una din fixurile astea au fost incercate de mine si de alti useri de pe forum si au functionat si eu aveam aceiasi problema.

1. Paged Pool Memory Available
GO to video.txt file (in cfg directory) find setting.mem_level and set from 1(2) to 0
Paged Pool Memory Available - setting.mem_level: 0 = low, 1 = medium, 2 = high
2. Run in compatibility mode
go to ...steam\steamapps\common\counter strike global offensive
find csgo.exe, right click and choose properties, go to the compatibility tab,
Tick the "Run in compatibility mode" and choose Windows XP (Service pack 3)
__________________

| damaski29 a răspuns (pentru Motanul15):

Salut, am aceeasi problema, am facut fixul 2 dar 3 nu l-ai terminat si 1 nu gasesc acest video.txt
Ma poti ajuta sa il gasesc, acest video.txt.