| anonim_4396 a întrebat:

Din ce este facut lipiciul?thinking(solid si lichid)

Răspuns Câştigător
| Rickandlao a răspuns:

Ba da, si? lipiciul e facut din plastic topit si presupun ca inca ceva ca sa reziste pana la desigilare.un lucru e cert:la o zi(maxim) dupa ce ai desfacut tubuletul cu lipici, acesta se intareste.

3 răspunsuri:
| Rickandlao a răspuns:

Este facut din plastic topithappy

| AndrewBa a răspuns (pentru Rickandlao):

Serios ?

| Bitzy a răspuns (pentru Rickandlao):

Dar cand se intareste nu devine la forma initiala.adica plastic solid?

| Rickandlao a răspuns (pentru Bitzy):

Ba da, si? lipiciul e facut din plastic topit si presupun ca inca ceva ca sa reziste pana la desigilare.un lucru e cert:la o zi(maxim) dupa ce ai desfacut tubuletul cu lipici, acesta se intareste.