| euu33 a întrebat:

Buna din nou!happyAcum cateva zile v-am intrebat ce as putea scrie intr-un jurnal.Acum va intreb cum as putea sa ii decorez paginile.As vrea sa fie cat mai specialbatting eyelashes Cele mai multe idei primesc funda! Si va rog fara raspunsuri rautacioase!kiss

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Poti desena cu creioane cerate sau cu creioane colorate normale niste stelute, inimioare, pentagrame etc. laughing
Poti lipi abtibilduri de foi. happy

| scutelnictatiana a răspuns:

Vreau sa scriu un jurnal si nu stiu cum sa incep. Asa ca incep aici. Nu stiu cine sunt. Si nici ce caut. Si nici ce vreau. Dar poate ca scriind aici, voi afla.

Astazi e o zi superba. Este prima zi din viata mea. Este ziua cand incep un jurnal. E ca un nou inceput. O noua viata.

Iubesc...(asa poti scrie)
Pai poti scrie Hobby-uri,prietenele tale,calitati/defecte de ale tale,poti pune imagini(gen fotografi,peisaje=ceva ce te reprezinta), filme preferate, actori preferati, catareti, autori, carti, melodi...etc
Funda?!

| 12223456789 a răspuns:

Pai am si eu un jurnal si l-am cumparat este forte mistoo a costat 13lei si este cu cheita poti sa iti ei si tu unul si nu este scump il poti gasi la janet. daca vrei o sugestie cum ai putea sa decorezi paginile unui jurnal simplu eu zic sa desenezi pe margine inimioare si sa il colorwezi cu culori etc. cauta poze pe net si vezi si tu. fundita?