| bebethomeu a întrebat:

As vrea sa va intreb cum ar putea sa ma masturbeze iubitul meu (bagand degetul in vagin) fara sa ma dezvirgineze happy dau funda... va rog fara raspunsuri rautacioase big grin

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are cum. masturbarea de catre partener este considerata act sexual, deci te dezvirgineaza, chiar daca nu-ti rupe himenul.

| tenutza a răspuns:

Prin sex oral big grin

| Cristina45 a răspuns:

Nu se poate draga mea, laughing imi pare rau, dar pune-l sa iti dea limbi e la fel de bine

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă introduce degetul/degetele ( sau alte obiecte ) în vagin, te POATE dezvirgina ( fizic vorbind, se RUPE himenul ), chiar dacă nu curge sânge!
Asta dacă nu ai fost DEJA dezvirginată...

NU se introduce NIMIC în vagin!

Dacă vrei plăcere şi orgasm, atunci poate să-ţi facă sex oral şi masturbare clitoridiană.

Toate cele bune.

| MadaSweet18 a răspuns:

Iti poate face sex oral sau poate sa-ti stimuleze clitorisul ( daca iti baga degetul in vagin poate sa te dezvirgineze).

| Oviiyy a răspuns:

Ce oameni, te poate masturba fara sa bage degetul, te atinge doar la suprafata, daca nu te umezesti poti folosi un lubrefiant. Femeile au doua tipuri de orgasme (vaginal si clitoridian). daca faci cum am zis vei avea orgasm clitoridian. imi pare rau de raspunsurile date mai ales ca sunt si femei. incearca fara ezitare