| anonim_4396 a întrebat:

Dintr-o data imi doresc arzator un caine ( in fine, un animal de casa ). Mama si tata sunt de acord si eu ma simt multumit, dar nu stiu ce rasa sa cumpar. Voi ce ziceti? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| DarkSkittles a răspuns:

Golden retriever! Cei mai draguti caini!

| Barbielifeinplastic a răspuns:

Eu mi-as dori un sharpei sau un chow chow dar din pacate am probleme cu vecinii,daca vrei un caine credincios cumpara un labrador,daca vrei unul putin mai agresiv care se te apere incearca rotwailerbig grin si daca vrei unul bland, de casa incearca ceva de talie joasa bichon, pechinezbig grin