| criss99991011 a întrebat:

Buna doresc sa fac un tatuaj la incheietura mainii stangi vreau sa scriu ceva un text de vreo 3 randuri mici da in engleza si nu stiu ceva frumos ce sa scriusadsad...Idei? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Gandeste-te ca tatuajul respectiv ii vei avea pe viata si daca vrei sa ti-l faci trebuie sa fie ceva reprezentativ pentru tine sau care sa iti aminteasca de ceva ( de exemplu un eveniment fericit din viata ta, o persoana draga etc) nu ceva ce spune un strain. Daca vrei cu adevarat asa ceva inseamna ca trebuie sa stii si ce inseamna pentru tine pentru ca il faci cu un anumit scop ( asa as fi normal!) si nu numai de dragul de a te tatua. Daca nu sti lucrurile astea atunci eu spun ca nu are rost sa iti mai faci pentru ca iti va parea rau mai tarziu( stiu o gramada de persoane in situatia asta).

6 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Scrie Hirako de 3 ori. kthx.

| XatomisX a răspuns:

Nothing else matters happy

| andipd a răspuns:

Numele melodiei care iti place..artistul preferat sau numele iubitului..depinde ce vreihappy

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Do not touch me!

| Luiyza a răspuns:

There are two things that will always follow: God's eye and soul mother always sees you always feel... adica Exista doua lucruri care te vor urmari mereu:ochiul lui Dumnezeu care te vede mereu si sufletul mamei care te simte mereu...happyhappy

| DuckShooter a răspuns:

Nothing is true. Every thing is permitted