| OnlyTheScript a întrebat:

Deci...cand eram mai micuta o vedeam pe mama cum se uita la televizor la un serial foarte frumos, dar nu mai stiu cum se numeste serialul si imi amintesc vag despre el. cred ca personajul principal era o fata pe care o chema Maria ( cred) si era indragostita de un baiat ( pe asta nu mai stiu cum il cheama) dar era o femeie care se tot baga intre ei si nu ii lasa sa fie fericiti. Si mai stiu ca tot un personaj de acolo ( o femeie) a facut si emisiunea aia pentru copii cu baiatelul ala papusa ( nu stiu daca se mai tine emisiunea)... sper din tot sufletul sa ma ajutati cu toate ca nu imi fac mari sperante sa va dati seama despre ce serial vorbesc, totusi primeste fundita maaaree cine ma ajuta pup :*

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

AM urmarit un serial in genu asta acum vreo 7 8 ani eram copil, la tara. Era vorba de un cuplu, si se baga o vrajitoare printre ei, dar nu era romanesc. Se numea 'Pasiuni' era difuzat pe Tvr2 la ora 2 :^^

| liudica2000 a răspuns:

Scuze dar sunt foarte multe seriale in este o fata si un baiat care se iubesc si un personaj negativ care vrea sa le desparteasca pe ei.
Daca ti-ai mai aminti ceva din acest serial poate ar putea sa te ajut cu ceva, dar asa sunt foarte multe seriale cu astfel de subiec.

| OnlyTheScript explică (pentru liudica2000):

Bine..cred ca imi mai amintesc ceva vag. nu stiu daca ai urmarit si tu serialul dar cred ca imi amintesc ca la un momentdat Maria primeste un trandafir negru ( creazand ca e de la baiatul pe care il place (si cred dar nu stiu sigur ca pe baiat il chema Andrei dar nu stiu sigur) dar de fapt e de la fata aceea care se baga intre ei

| liudica2000 a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Serialul este rominesc, indian, spaniol, italianesc?

| OnlyTheScript explică (pentru liudica2000):

Romanesc

| liudica2000 a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Nu te pot ajuta scuze eu nu cunosc aproape nici un serial romanesc.

Scuze ca te-am deranjat sad