| daniela94 a întrebat:

Este adevarat ca Sakura e fiica lui Orochimaru? Nu stiu cine mi-a spus asta rolling on the floor. Si am ramas uimita.

Răspuns Câştigător
| RoseQueen a răspuns:

Din cate stiu eu nu! Oricum e imposibil la momentul actual deoarece se stie ca Orocimaru nu a avut nici o relatie inainte sa plece din sat.Chiar daca pe mama Sakurei nu a aratat-o inca in serial eu zic ca Sakura si Orocimaru e imposibil sa fie rude de sange.(Oricum ar fi destul de funny sa fie!)

2 răspunsuri:
| CatalinCordea a răspuns:

Da este adevarat

| AlexandraM776 a răspuns (pentru CatalinCordea):

De unde stii tu ca e adevarat?