| Sahasd a întrebat:

eu am o fobie, mai exact fobie de șoareci, deci mie chiar mi-e frica de ei, rau, când văd un șoarece incep sa plâng si ma urc pe ceva, plssss help me, ajutati-ma cu un sfat sa scap de fobie si nu imi ziceți sa imi iau o pisica ca mama mea e alergică si nu ar accepta in veci...

Răspuns Câştigător
| Monika12 a răspuns:

Pai consulta un psiholog sau incearca sa descoperi lumea acestuia pe net si sa vezi ca nu-i asa de grav pe cat pare.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a răspuns:

Buna, toti avem cate o frica, eu de exemplu am fobie de păianjeni si eu reactionez aproape la fel, dupa am senzația aia ca am unul pe mine, dar șoareci fug, mai de mult la bunica mea intrau in casa si le puneam capcana, un borcan proptit de o nuca, odata s-a trezit bunica mea ca era un șoarece la ea in pat, na. Langa gura ei laughing si cand s-a trezit au fugit, ei sunt fricoși. Poti folosi si ceva otrava pentru ei. Sper ca te-am ajutat.

| KokoXx05 a răspuns:

Pana mea, îți vine până la glezne. Dacă îi dai un șut a zburat de acolo. laughing