| lovepiink a întrebat:

Eu am o prietena de la 3 ani. Ea a plecat in strainatate pe la 5 ani.Alaltaieri a venit in Romania. Dar ea s-a schimbat! Nu mai e aceeasi fata ca cea de la 3 ani!
Mi-e dor de Rebeca cea veche! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Stiu cum e, crede-ma si mama mea a plecat in Italia, si cand s-a intors a fost complet schimbata, parca nu mai era ea, isi schimbase complet comportamentul, atitudinea, fata de mine chiar si fata de ceilalti, asa se intampla strainatatea schimba oamenii, prima oara nu am vrut sa crednici eu cand mi s-a spus, dar acum cred, nu am avut incotro si a trebuit sa ma obisnuiesc cu mama asa cum e ea, chiar daca eu o preferam pe cea de dinainte sa plece din tara. sad

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Sall in primul rand ar trebui ca sa vorbesti cu ea si sa-i spui parerea si atunci pe moment fata de reactia ei iti vei da seama daca o sa mai fiti prietene sau nubig grinsi ia nu mai faceti ma misto de ea nu vedeti ce ingersh estekiss

Răspuns utilizator avertizat
| emaalexandra97 a răspuns:

Oamenii se mai schimba, nu are cum o persoana care de mica era intr-un fel, ca acum sa fie la fel, daca tu esti inca ca la 3-5 ani, este bine, dar ea s-a schimbat, toti se schimba, incearca sa-i recapeti increderea si aminteste-i ce prietene bune erati inainte, vei vedea ca va fi mai bine, sper, iti urez scucces sa iti recapeti prietena cea veche, exact asa cum o stiai.:-''

| Sirenia a răspuns:

Resemneazate nu ai cum sa o schimbi