| passionfruit a întrebat:

Eu joc farmville si de 2 zile nu mi se incarca pagina complet, ati vazut ca se incarca linia aceea galbena si cand mai are unpic ramane blocat, nu se incarca. Daca stiti de ce sau cum pot rezolva va rog sa-mi spuneti! Merci!

5 răspunsuri:
| Kraxy a răspuns:

Nu stiu scuzebig grin

| Iuliiikkk a răspuns:

Si eu joc ferma dar nu mi s-a intamplat niciodata deci nu stiu sa-ti raspund la intrebare.Mai incearca, vezi poate merge

| Tarabostes a răspuns:

Si eu am cont acolo si chiar acum am intrat si nu are nimic
incearca si u reflesh-uri si vezi

| passionfruit explică:

Am incercat, dar degeaba sad

| dzzana a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu farmville-ul! Ai gasit vreo solutie? daca da te rog spune-mi si mie.