| Alexandrup a întrebat:

Exista un program special pentru calculator care de exemplu eu il pun sa sune la ora 7, el suna la ora 7? daca nu exista spuneti-mi cum as putea sa ma scol la 7 dimineata, dar fara telefon, ceass alarma si parintii sa ma scoale! funda!

6 răspunsuri:
| davidwarner a răspuns:

Pune tv sa pornesca la 7, daca nu esti obisnuita chiar nu ai cum. Dupa ce te vei,, regla,, iti va fi usor.
Succes!

| Alexandrup explică:

Nu mai este nevoie, am gasit un program pe net (http://kukuklok.com/)care te scoala oricand!

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Nu, nu exista alte variante sau cel putin nu sau descoperit altele. Dar de ce nu el folosesti pe acestea?! Si nici acest program nu exista (pentru calculatoare).

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Da,exisa.descarca citrus alarm clock dar trebuie sa pui pc-ul in hibernare/stand by pentru a functiona.este si un videotuorial pentru acest programel pe site-u asta videotutorial.ro si este in romana. si eu il folosesc si e simplu de setat.il poti pune la ori ce ora vrei sa te trezeasca.succes!

| titi a răspuns:

Exista programe de astea, dar ar trebui sa stai cu pc-ul deschis.Andreeamj are dreptate,dupa o saptamana, urmand sfatul ei, o sa te trezesti la 7 fara ajutoare, chiar mai devreme cu cateva minute.Dar ora de culcare sa fie cel tarziu 23.Succes!

| skk1z0 a răspuns:

NU te mai culca!

Întrebări recente