| RyAngel a întrebat:

Exista un site de proba(demo) pentru webkinz, nu? Stiu ca pot din pagina de webkinz sa imi creez unul fara cod dar din cate stiu exista un site special cu toate facilitatile...imi dat va rog, daca il stiti, linkul?
Am intrat o data pe el si nu mai stiu cum sa il gasesc.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este vorba de acela, este vorba de cel special facut demo cu toate facilitatile nu contul limitat,
contul limitat are doar unele facilitati,
contul demo le are pe toate doar ca ai dreptul, la, el, pe 30 de zile, ea vorbea despre asta, cred ca pe ala vrei, din pacate, nu il am desi stiu ca exista, peste cateva zile mai vin pe TPU si, poate am raspunsul tau, incerc sa il gasesc, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te omor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la intrare introdu parola si numele de utilizator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta daca nustii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 3 webkinz un catel : hound dog, un tigru : bengal tiger, si un : panda... daca vreti le cautati sa vedeti cum arata! pup...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.webkinzinsider.com/all/alpha