| Kandy a întrebat:

Exista vreo posibilitate prin care pot pastra comentariile la pozele care le sterg de pe hi5? Mersi [funda!] love struck

Răspuns Câştigător
| anku97 a răspuns:

Comentariile nu s apot pastra.acum ca s-a reinnoit hi5'uhappy
funda?

7 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Nu poti

| Kandy explică:

@Dr. Alin nu tin la ele, doar vroiam sa stiu.

| Poison_9734 a răspuns:

Nu crdstraight face

| Dr. Alin a răspuns:

Ti le salvezi tu intr-un word inainte sa le stergi daca tot tii atat de mult la ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! n`ai cum sa stergi poza si sa pastrezi comentariile.

| Azul a răspuns:

Eu stiu ca nu exista nicio posibilitate. Din moment ce le-ai sters nu se mai pastreaza kiss

| alina_5726 a răspuns:

Nu.deodata ce stergi pozele dispar si comentariile de la pozele respective. funda?batting eyelashes