| deeutza_4234 a întrebat:

hei care este diferenta: e bine sa stau cu calculatorul deschis sau cu televizorul...care dintre ele consuma mai mult curent sau la fel? ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| AnaMaria1453 a răspuns:

Pai daca e televizor cu diagonala mare consuma o gramada si totusi. calculator consuma foarte mult si el deci boxele monitorul unitatea si modemul sunt bagate toate in prija deci consuma si el mult cel mai putin consuma un laptop ca il incarci o data si in timpuul ala il folosesti iar mai apoi il poti folosi (depinde de laptot ) cam 3h fara curent ( atata tine al meu depinde de marca) deci calculatorul consuma mai mult funda?

3 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Stai la televizor ca la calculator consumi curent degeaga si aduci mai multa prostie acestui site straight face

| hunterpainting a răspuns:

Depinde de ce fel de televizor e

| mihaela2808 a răspuns:

Dupa parerea mea calculatorul consuma mai mult. Dar de ce sa irosesti curentul degeaba. Funda?