| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

I-am trimis un email Ralucai [contact] si nu mi-a raspuns nici acum. I l-am trimis acum cateva zile aproape o sap.:d.Cat trebuie sa mai astept ca sa-mi raspunda?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Poate să-i răspundă şi în 30 de zile de la trimiterea mesajului. Îţi dai seama că are multe mesaje şi nu ajunge să le acopere pe toate. În maxim 30 de zile primeşti un răspuns. Baftă!

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Nu stiu cat timp trebuie sa mai astepti pentru a-ti raspunde.Si eu sunt in aceeasi situatie.

| cioco1tweety a răspuns:

Gandeste-te ca din atatia utilizatori primeste foarte multe mesaje pe care le li citeste si ea cat poate de repede si raspunde, de asemenea, in limitele timpului disponibil.
Nu-i mai trmite alt mesaj pentru ca nu cred ca are rost.Iti va raspunde la mesaj indata ce il va citiwinking
Bafta si putintica rabdare!hee hee

| Cristary a răspuns:

Mai trimite-i unul :-D