| MinnieGirlDary a întrebat:

Imi place mult sa citesc. Am citit Enciclopedia Fetelor si o ador :X Imi puteti da si alte titluri de carti in care sunt sfaturi despre fete, despre frumusete etc.? Fundaa :*

2 răspunsuri:
| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns:

Ce zici de "Jucariile femeilor"? vezi detalii aici: http://www.librarie.net/carti/182958/Jucariile-femeilor-hardcover

| Iulia2598 a răspuns:

Eu am citit si Pantalonii calatori :X Povestea are 4 volume care sunt superbe. M'a mai impresionat si Regina gafelor si Regina gafelor la New York! Ai putea sa le citesti sunt foarte interesante si pentru fete laughing