| anonim_4396 a întrebat:

imi punteti spune si mie la ce se refera "tweets, following, followers, listed"
de la twitter?

Răspuns Câştigător
| 985436982 a răspuns:

Salut. Da.
Tweets: sunt mesaje scurte de 140 de caractere pe care le postezi, pe care le posteaza si altii. Tweet-urile sunt mesajele de la "home"
Following: este o lista cu persoanele carora le citesti mesajele, ca si lista de messenger, intelegi?
Followers: Persoanele care te au pe tine in lista, care iti citesc mesajele.
Listed: Sunt niste liste de exemplu: cineva te adauga in lista "bestfriends"
Nu stiu cum sa iti explic, sper ca ai inteles cevalaughing