| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. Am nevoie de ajutor. Tocmai m-am alaturat site-ului twitter si nu prea stiu sa il folosesc. Nu inteleg nimic. Gen; la ce se refera followers, following, tweets. Ati putea sa imi explicati acesti termeni? Sauu sa zicem ca vreau sa trimit un mesaj unei vedete ( Justin Bieber, Rihanna etc. ) cum fac ca acesta sa apara pe peretele lui si sa il si vizualizeze.
Va rog mult daca puteti sa ma informati primiti funda.
Multumesccc :*

5 răspunsuri:
| VampireGurl a răspuns:

Cand dai "follow ", ceva gena ciupi, persoana respectiva. Cred =]] Eu asa fac la vedete, daw follow. si dup cand intru pe fb arata o lista ca si cum ar fi la prieteni. cred ca e ca un fel de prieteni.si a sa vezi pozele prietenilor sau vedetelor scrie view photo.

| Barbie a răspuns:

@Miruna1234 tu crezi ca JB chiar baga in seama fanii? vedetele astea care au twitter nu vorbesc decat cu prieteni de'a lor, nu cu fanii, n-are rost sa te stresezioh go on

| Barbie a răspuns:

Miruna, atunci baga'i un tweet, poate ai noroc si iti raspundewinking good luck

| Miruna1234 a răspuns:

Okk. Am inteles. Dar daca vreau sa postez un mesaj pe peretele lui JB?
Cuum fac?

| Miruna1234 a răspuns:

Barbie. Sa sti ca el raspunde. Am vazut eu. Nu nu mai persoanelor pe care le cunoaste ci si fanilor.