| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti indica si mie niste melodii dragute...eu ascult in general rock... dar nu ma deranjeaza daca imi recomandati ceva nou... dar fara manele bineintelesstraight face...merci!

Răspuns Câştigător
| a1uritu a răspuns:

Poi daca vrei sa incerci altceva in afara de rock incearca de la Maroon 5 - This love, Goodnight, Wake up call, Makes me Wonder... sau de la Evanescence - Bring me to live, Lithium, Call me when your sober, sau Europe - Prisoners in paradise, Open your heart, sau The click five - Kidnap my heart, Nickelback - Someday, Far Away, Rockstar, If everyone cares, Photograph, Simple plan(punk rock) - I'm just a kid, welcome to my live... sau Surise Avenue - Fairytale gone bad, Fight 'till dying, Heal me, The Whole Story.

P. S. - Sper ca asculti deja METALLICA si NIGHTWISH... deoarece ai zis ca asculti rock... big grin

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde de vechimea in domeniu si de genul pe care-l preferi. Totusi, indiferent de lucrurile astea, iti recomand Nightwish, Haggard, Epica si, daca rezisti, Kataklysm. Dar, daca ai manelari in bloc, asculta Kataklysm la maximdevil

| inna a răspuns:

Iti recomand albumul lui Ashley Tisdale-Guilty Pleasure.

http://www.youtube.com/watch?v=X5AJ2EqyWmg

Una dintre melodiile mele preferate :x.

| littlesunshine a răspuns:

Incearca Skunk Anansie - Brazen (Weep), Massive Attack - Black Milk, Sirius - Balada, J. B. Lenoir - Don't Touch My Head, Terence Trent D'Arby - Sign Your Name, Charles And Eddie - Would I Lie to You?, Michael Jackson - Human Nature.

| marry a răspuns:

Connect-r....burning love

| annda a răspuns:

Bună!
Păi dacă tot asculţi rock, find muzica ce transminte un mesaj te-aş îndruma spre rap. Îţi recomand Nimeni Altu sau Guess Who. Găseşti cam oriunde pe net dacă nu ma poţi contacta.
Ciao!

| Alex >D a răspuns:

Buna.
Pai. imposibil sa nu-ti placa.
Cauta pe youtube Modern Talking. Eu ascult numai rock... si totusi mor dupa astia 2 laughing...

| micky a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tom45wmMNwA

ce zici de criss blaziny - 7 august :)? e destul de noua :D

| naya a răspuns:

Urm melodii de la Toby mac-made to love, burn for you, extreme days, irene.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kerli - walking on air
http://vids.myspace.com/....../index.cfm
eu sunt dependenta de aceasta melodie;))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca-ti place rock-ul vechi, asculta Led Zeppelin sunt cei mai tari big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dj andy feat.stella-freedom miley cyrus-7 things

| eugenn7 a răspuns:

Mariaj de amor

| eugenn7 a răspuns:

Mariaj de amor