| Kitty2018 a întrebat:

Buna!

Imi puteti spune cateva activitati de facut. In afara de citit si origami. Vreau sa mentionez ca stau la tara si nu am voie sa merg mai departe de strada noastra.

2 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

Poti sa mergi sa ajuti la lucrul in gradina. Asa vei invata mai multe despre vegetatie in general dar si despre alte lucruri. Cu ocazia asta vei sta si la aer, vei face si miscare.

| Kuurochin a răspuns:

Hey din nou, avand in vedere ca poti sa iesi afara doar pe strada ta iti recomand sa te uiti la anime, recomandari:
https://ak.anime-kage.info/ak/membru/Kuuro, iti recomand Hinamatsuri sa il vezi primul totusi, e foarte amuzant si probabil iti va face chef de mai multe.
Daca nu iti plac chestile de genul poti sa te uiti si la seriale, recomandari:
Lucifer, White Collar, Vikings, Suits si cam atat, nu ma prea uit la seriale sad.
Sa te joci pe calculator/telefon.
Ai putea de asemenea sa cauti comunitati sau grupuri pe net legate de subiecte care iti plac happy.
Si desigur mai poti sa te uiti pe Youtube sau sa asculti muzica.
Eu cam asta fac cand nu merg pe afara.