| JessieAnia a întrebat:

Hei! happy Am nevoie de idei de activitati de facut in casa (atunci cand e vreme urata) si afara pentru cupluri. Tin sa mentionez ca nu suntem in oras (nu avem un cinema/teatru apropiat) si am incercat origami 3D si pictura si nu am reusit sa alungam oarecum monotonia zilnica. happy
Funda pentru cele mai practice! happy

Răspuns Câştigător
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Stiu ca poate suna ciudat dar eu asa ma distrez laughing:
1. Poti suna cu numar ascuns.
2. Puteti sa va faceti poze.
3. Vorbiti pe mess cu persoane care va enerveaza si enervatile si voi pe ele.laughing
4. Puteti face un concurs cu ''Cine mananaca mai repede''
5.Stati pe Facebook.
6.Strigati dupa oameni pe strada si dupa ascundeti-va deparca nu s-ar fi intamplat nimic.laughing(Asta mi-a venit acum pe loc)
7.Adevar si Provocare
8. Puteti sa va uitati la ''Semnificatia Orelor-Scribd''
9.Ascultati cea mai oribila muzica si incercati s-o imitati si voi laughing
10.Stati pe TPU.
Distractie maxima! Va doresclaughing.

4 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Lectura si discutii pe baza cartilor citite, vizionarea unor filme, ascultarea muzicii preferate, plimbari in natura, preatirea unei prajituri sau a unui fel de mancare placut de ambii, jucat RUMMY/sah etc

| Xelon a răspuns:

Uita-te l-a filme, citește cărți, încearcă sa faci sport, cautati niște prieteni si pierde timpul cu ei o sa te simți mai bine dacă sunteți mai mulți in Gașca, sper ca te-am ajutat

| Pardelian a răspuns:

Sa dati raspunsuri pe TPU poate fi distractiv uneori

| Bybby14 a răspuns:

Daca sunteti mai multi puteti juca adevar sau provocare, urmatoare carte si va fi distractiv :*