| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste telefoane cu abonament la cosmote, sub pretul de 200 lei? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| bingbang_2869 a răspuns:

Uite aici catalogul Germanos, cu toate preturile, pentru toate buzunarele --> http://www.imh.ro/germanos/Main.php?MagID=2&MagNo=19

4 răspunsuri:
| BeHappy_7009 a răspuns:

Buna, cu abonament nu stiu. eu mi-am luat un alcatel (un telefon f simplu dar frumos, cu marginea rosie.) cu 109 lei (de fapt am dat 104 ca atata iesea laughing ), mi-a dat si cartela cu 3 euro si in fiecare luna timp de 48 luni primesc cate un euro cadou. am vazut oferta pe un pliant din magazinul internity.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dau eu LG gb 115 cu 50 lei