| roxutzaelena a întrebat:

imi puteti spune si mie pagini de facebook cu Violetta care cauta admine!

6 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Eu nu am pagina cu violeta daca vrei altfel sa imi spui, chiar am nevoie de admine \i poate mai sti pe cineva

| roxutzaelena explică (pentru Elena9328):

Da vreau si altfel

| Elena9328 a răspuns (pentru roxutzaelena):

Daca ai fb cauta pagina Prima iubire si ultima are 368 de like-uri daca doresti lasa-mi mesaj pe pagina si vorbim acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut pagina in urma cu ceva timp dar nu am timp sa postez, daca vrei sa fii admina scrie-mi in privat.

| roxutzaelena explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa-ti scriu in privat deoarece nu am destule puncte!

| LaryLaurentiu a răspuns:

Scuze...nu stiu ce sa iti spun!sad