| ingerashpierduth a întrebat:

Buna:* imi puteti spune va rog ce se intampla in ultimul episod din sezonul 3 din The Vampire Diaries? Elena si Stefan se impaca? Dar cu celelalte personaje ce se intampla?
Eu am o problema cu calculatorul si acum nu pot sa ma uit si mi-ati fi de mare ajutor.

Funaahappy

Răspuns Câştigător
| iulia7621 a răspuns:

Pai...din cate imi amintesc eu Elena se afla impreuna cu Matt in masina pe acelasi pod unde parintii ei au murit.nu mai stiu pe cine au vrut sa ocoleasa dar au picat cu masina in apa, atunci a venit Stefan sa ii salveze dar a apucat sa il scoata doar pe Matt din apa in timp ce Elena a murit.Sau cel putin asa credeau ei deoarece cu cateva zile in urma Elena picase si dr. Fell i-a dat sange de vampir pentru a se vindeca mai repede.Asa ca Elena devine vampir. Inainte de asta cand se afla in masina trebuie sa aleaga la cine sa mearga dintre cei doi frati si il alege pe Stefan.
Celelalte personaje:
Damon il omoara pe Klaus dar Bonnie de frica sa nu isi piarda mama face o vraja si in trupul lui Tyler baga sufletul lui Klaus si invers.Asa dar Klaus nu a murit

Cel mai bine e sa vezi serialul