| ingerashpierduth a întrebat:

Imi puteti povesti putin ce se intampla in ultimul episod din sezonul 3 din The Vampire Diaries? Ce se intampla cu Stefan si Elena? Dar cu celelalte personaje? Cel mai explicit raspuns are fundahappy

1 răspuns:
| lariistyles69 a răspuns:

Ultimul episod o sa fie despre viata Elenei dinainte sa existe vampiri si lucruri supranaturale. O sa vedem scene de familie cu Elena si parintii ei, cat si cu Jenna, dar si accidentul in care Elena si-a pierdut parintii, ea fiind salvata de catre Stefan. O sa avem ocazia sa vedem noi abilitati ale actritei Nina Dobrev, aceasta pentru scenele cu apa care au avut loc in accident luandu-si un certificat de scuba diving in Bora Bora.
(asta este de pe un site. episodul e deja aparut )