| Antonia90 a întrebat:

happy
In sfarsit am reusit si eu sa`mi fac 20 de vecini in jocul Barn Buddy!
Dar tot nu ma lasa sa imi cumpar caine! De ce? sad
Imi trebuie mai multi vecini?
Multumesc!

Lavinia happy

Răspuns Câştigător
| pissiic a răspuns:

Iti trebuie 21 de vecini pentru ca in aia 20 esti si tu inclusa :*
fundita? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

21!

| MysticWayz a răspuns:

îți trebuie 10 vecini dar acei vecini trebuie sati accepte invitatia

| Eyleen a răspuns:

Iti mai trebuie cel putin unul ca sa-ti recunoasca jocul.Bafta!

| SMaricel a răspuns:

Bine.Iti spun eu de ce dar dai funda. da?
Bn...problema este ca mai trebuie sa mai faci doar un singur vecin si poti sa iei caine.Normal tu ai doar 19 vecini.ptr ca esti si u printe cei 20 si de aceia nu poti lua caine. sper ca ai inteles! plss funda

| alexutu001 a răspuns:

Pentru caine iti trebuie 21hee hee asa ca mai cauta un vecintongue

| Buh a răspuns:

Pai intra acolo la caine si jos, sub caine iti arata daca mai trebuie sa mai bagi vecinihappy.

| AnonymousMm a răspuns:

Sigur iti scrie acolo cati vecini iti trebuie pentru a putea cumpara caine. Uita-te mai atent. Eu stiam ca nu la toata lumea cere 20 de vecini. Sunt unii carora le cere 30, 50 sau chiar 80 de vecini. Deci uita-te mai atent acolo unde scrie "you must required(sau ceva de genubig grin)...neighbors"
Succes la gasit vecini:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie 21 de vecini pentru ca 20 sunt cu tine