| Paula_6512 a întrebat:

Cum as putea sa-mi cumpar caine la barn buddy din ala care costa 1000 de galbeni. imi arata ca-mi trebuie 100 de vecini si sora mea si-a cumparat caine din ala cu 20 de vecinicrying
Cum si ce fac?crying

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna.

Nu iti trebuie 100 de vecinistraight face iti trebuie doar 20.

Pa, pa.

| pitikaaa a răspuns:

Trebuie sa ai 20 de vecini, nu 100oh go on
Trimite cat mai multe invitatii zilnic si cand ai 20 de vecini poti cumparawinking
Succes:*!

| pitikaaa a răspuns:

E imposibilstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi cere 150 de prieteni,sadsadsadsadcrying(crying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie 100 de vecini... mie mi-au trebui 20, iar unei verisoare 60. a treubuit sa aiba 60 de vecini pana sa`si ia cainele ala.

| CaTaLiN_4885 a răspuns:

Nu e imposibil la mine a cerut 60 vecini ca sa imi iau caine

| tunde199 a răspuns:

Si mie mi-o trebuit 20 iar la o prietena ii traba 80.straight face si are deja vreo 40 si tot nu poate cumpara

| Paula_6512 explică:

Am 40 de veciniwinking si tot nu pot cumparahappy

| Hani2012 a răspuns:

Poti sa-ti iei caine fara nici un prieten, nu e nevoie de prieteni.Ii spui cuiva care are caine, sa mai cumpere 1 apoi poate sa ti-l trimeata cadou.Eu asa am facut, am doar 4 vecini si am caine.

| gabilus a răspuns:

Baga-ti mai multi vecini. vezi ca era un link pe aici cu care ii bagi fara invitatie. nu functioneaza intotdeauna dar mie mi-au cam mers la 60% din cate am trimis