| PinkPanther a întrebat:

Intrebare pentru cei cu masina. Cam cate ore faceti cu masina din Bucuresti pana in Vama Veche sau pana in Mangalia, circuland cu limita de viteza maxim admisa?

Răspuns Câştigător
| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Buna. Eu fac aceasta distanta destul de des, si, iti pot spune din experienta ca, mergand cu autocarul, faci cam 4 ore pana in Mangalia, si, mergand cu masina ta proprie, faci 3 ore si jumatate, poate 4 in caz ca traficul este dificil. Sper ca te-am ajutat. O seara buna!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde de trafic! Aproximativ 2 ore jumate-3ore!

| NoChanceForUs a răspuns:

Intră și tu pe distanțe.ro,introduci punctul de plecare și destinația și-ți spun ei până și consumul în funcție de viteza pe care o ai și consumul mașinii.

| PinkPanther explică (pentru NoChanceForUs):

Am intrat dar mi s-au parut cam eronate informatiile

| Daaanciu a răspuns:

Aproape 3 ore pana in vama veche, pana in mangalia 2 ore jumate

| rutanklan a răspuns:

Eu fac cam 10. Masina mea are 50 de ani si nu depaseste 30 km/h. Funda?

Întrebări recente