| Idle a întrebat:

Intrebarea mea este daca exista site-uri unde poti face bani din timpul liber. Am gasit o gramada cu pay per click dar alea toate sunt fake. Poate stiti voi cateva care nu dau teapa si poti face cat de cat niste bani de buzunar. Nu conteaza ce trebuie sa faci numa sa primesti ceva. Multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti face bani fara munca. Daca stii sa faci ceva si esti dispus sa muncesti exista siteuri de freelanceri care ofera diferite activitati pentru bani (in special traduceri, redactare texte, scris mici articole, programare, edsign siteuri, optimizare SEO)

3 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Nu exista, daca ar fi asa de usor sa facii bani, toti am avea.

| Aly07 a răspuns (pentru vRemi):

Eu as spune altfel, pot exista, dar nu toata lumea stie de ele, pentru ca daca ar fi asa usor de gasit cu totii am avea bani.

| Mirela1997s a răspuns:

Iti recomand sa folosesti www.pfinance.ro
Are urmatoarele avantaje:
- castigi 80% din ce platesc agentii de publicitate
- nu este pagina de afiliere astfel incat nu castigi a zecea parte din venit
- daca vrei sa platesti pentru publicitate ai preturi de la 0.25 lei/vizita
Plus un sistem foarte avansat antifrauda :)