| Allways a întrebat:

joc 4story si imi arata eroare a sitemului incercati peste cateva minute am tot incercat dar degeaba am si reinstalat jocul dar la fel! Ce sa fac? mi-am facut alt cont dar nimic!

2 răspunsuri:
| DidudicaDi a răspuns:

Adica nu iti merge contul? Daca nu iti merge contul poate n i confirmat uitate la meiluri la yahoo ( https://login.yahoo.com/config/login_verify2?intl=us&.src=ym )
si daca ai confirmato inseamna ca ai ceva in calculator / laptop ( nu te poti juca daca nu ai messenger )

Dai terog funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa arata la toti e o eroare de ma ei