| danielacs a întrebat:

Mi-am facut un cont pe facebook acum cateva luni, dar de o luna nu mai merge sa intru pe site, imi arata o eroare (ceva cum ca mi-a expirat un certificat ). Am incercat sa intru si de pe mozilla, google chrome, internet explorer si tot degeaba ca nu merge! Chiar nu inteleg ce s-a intamplat? Nu am facut nici o modificare la parola, email la nimic! Cine se pricepe la asa ceva ma poate ajuta si pe mine?! Va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook are virusi.Cand mi-am facut cont calculatorul era plin de virusi.Asa ca puteti renunta, si sa va faceti cont pe www.hi5.com

2 răspunsuri:
| upgrade a răspuns:

Incearca sa installezi acel certificat cand esti pe mozila.altceva nu stiu ce-ai putea face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi cere un numar de tell