| xXTh3Vip3rXx a întrebat:

la metin2 cum fac sa creasca reusita la cartile competentei? Voi ce faceti sa va creasca sansele?
Sarbatori fericite

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Pai poti sa cumperi din item shop ''citit concentrat'', alta metoda numai existawinkingbig grin
sarbatori fericite si tiehappy

| Buii a răspuns:

Pai nu o poti creste decat daca cumperi cartea care da 2. 5 mai multe sanse sa reuseasca (adica reuseste din prima) totul depinde de noroc, eu de obicei bag carti cand fac lv ca reusesc de cele mai multe ori big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce carti de competenta sunt pentru razboinici

Întrebări recente