| Hasss a întrebat:

Buna la toti acum 3 zile am visat 2 vise foarte ciudate crying intr-unul se facea ca un porumbel era la vecina mea in curte si era mort si de odata a inviat dupa aceea a inceput sa ma fugareasca eu m-am speriat si m-am trezit am stat treaz o juma de ora si m-am culcat la loc si am visat ca eram la mine in camera si eu ma inchinam am inceput sa pup icoana iar dupa acea am intors capu si am vazut o fata cu sange pe fata in care zbiera la mine nu zicea nimica doar zbiera si eu ii faceam cruce pe fata si ia tot urla dupa aceea a dat cu mine de perete si m-am trezit din nou dar nu m-am mai culcat

uni imi spun ca este bine pentru ca a dat cu mine de perete si ca m-am trezit uni imi spun cai de raw ce sa cred crying

ma scuzati ca am scris prea mult si am folosit prea mult "si"dar sunt tulburat nu vreau sa va plictisesc dar sunt chiar speriat numai pot dormi
crying
dau funda!

Răspuns Câştigător
| PitiicRoxy a răspuns:

Pai de obicei cand visezi porumbel mor pierzi un prieten credincios! Si celalalt chiar nu stiu da nu-ti face griji ca daca ii faceai cruce cred ca e semn bun!happy

4 răspunsuri:
| Madalina123 a răspuns:

Intr-adevar e ciudat. Am vazut un documentar care spunea ca visele nu sunt altceva decat niste imagini statice, aleatorii pe care le "vedem" noaptea. Incercand sa obtina ceva logic din toata treaba asta, creierul pune cap la cap aceste imagini si creeaza un film (care fiind format din imagini aleatorii de multe ori sfideaza legile naturii/ratiunii/etc. Deci nu cred ca ai de ce sa te sperii! bafta.

| Hasss explică:

Da multumesc pentru raspunsuri tocmai cred ca s-a intamplat semificatia viselor mi-a murit un catelus crying si m-am certat cu cel mai bun prieten al meu

| RoxyAngel a răspuns:

Visele sunt interpretarea subinconstientului nostru, adica mintea noastra interpreteaza anumite dorinte sau sentimente. Nu trebuie sa-ti faci griji, porumbelul poate semnifica un sentiment pentru vecina ta (ura, dar una inocenta), iar acea fata simbolizeaza dorinta de a comunica cu persoane care inca nu le cunosti. big grin
Nu aberez, pentru ca am tot felul de vise si m-am infosrmat mult. big grin Somnic usor si vise placute!

| zynna a răspuns:

Cel mai bine e sa nu crezi in vise.Si eu am perioade in care am cosmaruri seara de seara cate 3-4 intr-o noapte, dar dau cu apa sfintita in camera in pat si pe asternuturi si Slava Domnului, nu mai am. Dispar pentru o perioada.