| JustEdy a întrebat:

La vara mi-am propus sa schimb ceva. Vreau o calatorie dar nu stiu unde. Ori la munte ori la mare sau de ce nu si in Strainatate. Te rog Zimi si mie un loc unde pot sa imi petrec 2 luni de vacanta de vara Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| Coccco a răspuns:

Pai in antalya:X
ii foarte frumos loculove struck.
mai ales la aqua parca xD
Fundabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Pai statiunea mea preferata este Sovata love struck este foarte frumos, in statiunea este si Lacul Ursu cu o apa foarte sarata incat nici nu trebuie sa stii sa inoti :d funda? Bye :*

| KittyPinker a răspuns:

1. in honolulu.glm:)) deci la 1. eu iti sugerez in Greciaa i sooperb totuu marea locu tot. sau poti in Italia in Sardenia. daca vrei la mare poti sa inchiriezi casute sau sa stay la cineva.

uite aici gasesti vacante : http://www.rezervarivacante.ro/litoral.bulgaria.2011/
si daca vrei vacante la munte in Romania intra aici: http://www.karpaten.ro/......onte-H5932

sper ca te-am ajutat;):* te pup;)

fundita?:o3

| PCT a răspuns:

La tara la bunici.

| nuta a răspuns:

Du'te in bora bora vreo 2 luniwinking [e doar 1000 d euro cazarea la hotel pe noaptre] o nimic toata pentru tine

| Laurixiss97 a răspuns:

Daca vrei in strainatate...la paris