| Wihaela a întrebat:

la varsta de 11 ani, eu am 1, 45 de m inaltime si 35 de kilograme.este bine? daca nu, ce trebuie sa fac ca sa ma ingras sau sa slabesc? funda!

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Este bine, nu trebuie să te îngrași nici să slăbești!
Baftă!

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Esti perfecta cu aceasta inaltime si aceste kilograme happy

| FaraNume_7993 a răspuns:

Bunakiss
E bine ca ai 1, 45 si 35 de kilograme, deci nu trebuie nici sa te ingraji, nici sa slabesti!kiss
Sper ca te-am ajutat!
pa-pa, pupkiss

| Anonymous56 a răspuns:

Este perfect ca la varsta asta sa ai atatea kg.Ma rooog, eu pe la 11 ani aveam vreo 30 kg si 1, 47 inaltimea. Dar nu te chinui in nici un fel sa slabesti ca n-are rost, si cu 35 kg e O. K., nu cred ca cu atatea kg esti f grasa.Deci,io cred ca nici una nici alta

| wywy a răspuns:

Pai cred ca este bine pentru ca eu la 15 anihee hee am 1, 57 si 40 de Kg ceea ce nu e bine deloc...as vrea sa ma ingras dar nu potcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce esti balon? numai pe ala il poti face mai mare sau mai mic cand si cum vrei.