| lariss23 a întrebat:

Buna TPU.Sunt fata, am 23 de ani, 1.78 inaltime si 50 de kilograme.Este o greutate buna pentru un fotomodel de inaltimea asta? Sau trebuie sa mai slabesc? Multumesc!

4 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

E buna!

| AirănMeidăn a răspuns:

Esti in regula, nu iti fa griji. Chiar si la 55-60 kg ai fi ok. Stai linistita.

| FemeiaPisică a răspuns:

Doamne, tu ești subponderală. Nu vă înțeleg pe voi, ''fotomodelelor''. Ce este atrăgător la un un corp care este format doar din piele și os? Vrei și să slăbești când tu trebuie să te îngrași câteva kilograme sănătoase? O să ai probleme cu anemia, imunitatea organismului, astmul, pneumonia, posibil și pierderea unei sarcini și multe altele. Asta vrei? Poate o să realizezi că am dreptate când o să ai probleme cu sănătatea mai târziu.

| Syndre a răspuns:

Ești okay, nu mai ai nevoie să slăbești deloc. De fapt, sincer ți-aș spune să mai pui pe tine deoarece IMC-ul tău e sub limită, dar faci cum vrei. Oricum, ca să arăți mai bine la corp fă ceva sport pentru a te tonifia.